27 вересня 2023 року у Києві відбувся спеціалізований воркшоп і форум “Електричні мережі України 2023”.

Захід відбувся за підтримки АТ “Українські розподільні мережі”, ТОВ “НВП “Вольтен” та інформаційної підтримки Енергореформи та UA.NEWS і включав три основні частини: воркшоп, форум і презентації компаній-учасників воркшопу.

Воркшоп

В рамках воркшопу компанії-партнери мали можливість презентувати свою діяльність та продукцію. Кожна компанія мала відведений простір для розміщення рекламних матеріалів та інформаційних стендів. Поруч з промозонами були розташовані столи, де представники компаній змогли безпосередньо спілкуватися з учасниками воркшопу, знайомити їх з ключовими напрямками діяльності, інноваційними рішеннями та продукцією.

Форум

Форум зосередився на актуальних питаннях енергетичної галузі й включав дві панельні дискусії. Перша панель, “Енергетична безпека та стабільність: виклики та рішення”, розглядала питання кібербезпеки, регуляторної політики та нагляду в контексті електричних мереж. Друга панель, “Європейська інтеграція та інновації в енергетиці України”, фокусувалася на європейському досвіді, технологіях та охороні праці.

На першій панельній дискусії форуму “Електричні мережі України 2023”, організованого Energy Club, експерти обговорили ключові виклики для енергетичної безпеки та стабільності в Україні в умовах війни .
Під час дискусії виступили:
Олександр Светелік, президент українського Національного Комітету CIGRE
Сергій Єрмілов, Міністр палива та енергетики (2000—2001), (2002—2004)
Юрій Бондаренко, віцепрезидент Національного комітету міжнародної ради з великих електроенергетичних систем «СІГРЕ-Україна», генеральний директор ТОВ «НТК Енпаселектро»
Артем Мартинюк, віцепрезидент Energy Club, в.о. генерального директора АТ «Українські розподільні мережі»
Аліна Бондаренко, операційний директор ДТЕК Мережі
Дмитро Коваленко, член НКРЕКП
Олександр Баранюк, виконавчий директор ГС «Розумні електромережі України»

Презентації компаній-учасників

Після панельних дискусій представники компаній-учасників воркшопу мали можливість виступити з презентаціями, розповісти про свої компанії, ключові напрямки діяльності та інноваційні рішення. Це відмінна платформа для обміну досвідом, залучення нових партнерів та клієнтів.

Форум “Електричні мережі України 2023” є важливим заходом , який дозволяє обмінятися досвідом та ідеями між професіоналами в галузі енергетики. Дискусії на форумі сприяють пошуку ефективних рішень для забезпечення енергетичної безпеки та стабільності України в умовах війни.