Паризька Сесія та глобальні заходи

Всесвітня програма очних зустрічей та онлайн-заходів

Унікальна програма знань CIGRE втілюється в життя завдяки всесвітній совокупності очних зустрічей та онлайн-заходів. Міжнародна людська взаємодія сприяє вільному обміну знаннями в рамках CIGRE спільноти. Для вступу дивіться відео нижче або читайте далі.

Паризька Сесія – провідний світовий захід з обміну досвіду в енергетичній системі

Кожні два роки глобальна подія в світовій енергетичній системі відбувається під керіництвом CIGRE у Парижі, Франція. Відома під назвою “Паризька Сесія”, ця подія приваблює учасників з усієї спільноти CIGRE і є завершенням попередніх двох років програми знань CIGRE. Паризька Сесія відрізняється від будь-якої іншої конференції. Цей захід пропонує детальний інтерактивний конгрес після ретельного процесу, де, замість того, щоб презентувати, сотні документів обговорюються спільно. Слідкуйте за посиланнями нижче, щоб зрозуміти цю унікальну та дуже стимулюючу подію лідерства.

Короткий огляд

  • 3200+ делегатів
  • 5000 представників галузі
  • 90+ країн
  • Величезна торгівельна виставка
  • 160+ засідань Робочих груп
  • 30+ засідань Дослідницьких комітетів

Паризька Сесія являється однією унікальною роллю в програмі знань CIGRE

До інших заходів CIGRE відносяться

Симпозіуми

Зазвичай в непарні роки проводяться два симпозіуми, вони проводяться в різних країнах, де присутній CIGRE. Проведення Симпозіумів координуються Центральним офісом CIGRE, на Симпозіумах вивчаються практичні матеріали міжнародних експертів. Симпозіуми базуються на співпраці від 4х до 6ти дослідницьких комітетів.

Як і Паризька сесія, симпозіуми зосереджуються на конкретних темах, що становлять актуальний інтерес. Доповіді розглядаються експертами дослідницького комітету заздалегідь. Після презентацій доповідей подводяться підсумки. Проте, слід вважати Симпозіуми галузевими конференціями, де автори роблять коротку презентацію своїх доповідей.

Симпозіуми зазвичай являють собою дводенні заходи, до яких залучаються від 500 до 800 делегатів. Наступний симпозіум під назвою «На шляху до морських ВЕС» відбудеться в Данії у 2019 році.

Колоквіуми

Колоквіуми – це тематичні конференції, організовані зазвичай Дослідницьким комітетом та НК країни, що
приймає колоквіум; триває один день, до роботи Колоквіуму залучаються від 100 до 150 делегатів. Зважаючи на цілеспрямованість, на Колоквіуми представляються лише такі доповіді, що пройшли рецензію міжнародними експертами Дослідницького комітету.

Протягом року відбувається 6 колоквіумів, але іноді два чи три дослідницькі комітети об”єднуються до організації Колоквіуму. Колоквіуми, як правило, пов’язані зі зборами дослідницьких комітетів.

Регіональні (міжрегіональні) та національні заходи

Регіональні групи проводять регіональні заходи подібно до заходів НК. НК та робочі групи в конкретних країнах проводять місцеві заходи, такі як конференції, семінари та практикуми. На відміну від Паризької сесії, симпозіумів і колоквіумів, місцеві заходи визначаються переважно темами місцевого характеру, та доповіді, що представлені на ці заходи, оцінюються місцевими експертами, а матеріали практикумів – зазвичай міжнародно визнаними експертами.

Докладніше про Паризьку Сесію CIGRE та заходи завантажте інформаційну брошуру

Завантажити