Чому CIGRE

Приєднання людей до енергетичної спільноти з необхідними знаннями та рішеннями

Існує багато переваг членства в CIGRE та участі у роботі CIGRE. Наші члени називають дев’ять основних переваг членства. Для індивідуальних членів, колективних членів кожна перевага надана і обґрунтована організацією, програмою та результатами. Подивіться відео з коротким оглядом дев’яти переваг або читайте далі

1. Бути готовими до майбутнього

Унікальна структура CIGRE і підхід до роботи в CIGRE полягають у залученні членів до обміну знаннями на користь перспективи розвитку галузі. Вочевидь, такий обмін неможливий в межах однієї організації .

2. Вчитися на реальному світовому досвіді, уроках і успіхах

В спільному, глобальному співтоваристві прагматичних фахівців, члени CIGRE діляться передовим досвідом, технічними знаннями та рішеннями, відкрито і всебічно обговорюють реальний світовий досвід, уроки та успіхи.

3. Аналізувати рішення з різних точок зору з усіх континентів земної кулі

Для прийняття оптимальних рішень щодо питань функціонування енергосистеми необхідно також приймати до уваги проблеми захисту довкілля, питання законодавства, регулювання, технологій і ринків. Унікальна глобальна мережа практиків CIGRE пропонує різноманітні перспективи.

4. Вирішувати локальні проблеми

CIGRE представлена своїми членами в 90 країнах світу, в 59 країнах працюють Національні Комітети. Національні комітети – це волонтерські організації. Вони реалізують глобальні стратегічні та технічні плани CIGRE з метою розробки рішень проблем, які виникають в енергосистемах. Запропоновані рішення спільно використовуються в глобальній мережі CIGRE, але в кінцевому підсумку застосовуються на місцевому рівні.

5. Джерело найбільш авторитетної довідкової інформації

Як і сама організація, публікації CIGRE є авторитетними технічними джерелами знань про енергетичні системи.

6. Отримати об’єктивні данні

Підхід, що ґрунтується на фактах CIGRE, є абсолютно неупередженим, нейтральним і відкритим для відвертих дискусій і дебатів щодо будь-яких питань, тенденцій і проблем, що стоять перед енергетикою.

7. Отримати доступ до провідних світових експертів

Склад членів CIGRE високопрофесіональний. Ключові позиції в CIGRE займають провідні технічні фахівці, як мають багаторічний досвід роботи в енергетичній галузі, які визнані на міжнародному рівні старшими колегами як світові лідери.

8. Розвивати свої навички

Розширюйте свої індивідуальні та організаційні навички завдяки унікальному оточенню в CIGRE, а також широким можливостям навчання.

9. Зв’язки із фахівцями галузі з технічних питань

Розширюйте вашу індивідуальну мережу контактів та мережу контактів вашої організації, профіль та вплив, беручи участь у заходах CIGRE, робочих групах та написанні та перегляді звітів та брошур.

Для отримання детальної інформації про дев’ять основних переваг CIGRE завантажте тут інформаційний буклет

Завантажити