Як ми працюємо

Найбільша у світі програма розвитку знань в сфері електричних систем

CIGRE має найбільшу у світі програму розвитку знань в сфері електричних систем. В основі якої лежить унікальна структура CIGRE та широкий спектр охоплених областей. Перегляньте відео нижче, щоб отримати загальну інформацію про програму або прочитайте її для отримання додаткової інформації.

Стратегічне реагування на виклики

Програма знань CIGRE керується ключовими стратегічними темами, які визначаються експертами керівництва CIGRE, за участю спільноти. Вони базуються на ключових факторах, що впливають на промисловість, та оновлюються, коли відбуваються стратегічні зміни.

16 Напрямків роботи

Стратегічні теми подаються в 16 послідовних напрямків роботи, кожен з яких очолює спеціальний Дослідницький комітет. Напрямки широко розподілені на чотири ключові області енергетичної системи – обладнання, технології, системи, нові матеріали та ІТ.

Робочі групи та результати

В основі CIGRE програми є її спільнота та 59 національних комітетів (НК). Ці організації призначають місцевих експертів для участі в програмі знань, у тому числі більш ніж 250 робочих групах, які співпрацюють і вивчають конкретні галузі в 16 напрямках роботи. Щороку формується близько 40 нових робочих груп для розгляду нових проблем енергосистеми. Усі робочі групи в кінцевому підсумку надають комплексну технічну публікацію, яка називається “технічною брошурою”, яка доступна для всіх експертів.

З першого погляду

  • 4 ключові області
  • 16 напрямків роботи
  • 250+ Робочих груп

Докладніше про унікальну структуру CIGRE та 16 напрямків роботи завантажте інформаційний буклет

Завантажити