Ювілейна Сесія CIGRE 2021

У зв’язку із пандемію Covid-19 Міжнародна рада CIGRE перенесла на 2021 рік Паризьку Сесію 2020 року. Тим часом у 2020 році пройде унікальна електронна сесія. З метою інформування членів нашої спільноти надаємо відповіді на питання. У відповідях міститься інформація про те, як заходи будуть організовано та як скористатися унікальною можливістю взяти участь в обох заходах за одну ціну.

Для ознайомлення з відповідями на питання переходьте до розділу “Актуальні питання” за посиланням (натиснути тут)

Для ознайомлення з інформацією про Електронної Сесії CIGRE  переходьте до розділу “e-Сесія” за посиланням (натиснути тут)

 

Сесія CIGRE 2020 – Запрошення до подачі доповідей

48-я сесія CIGRE відбудеться з 23 по 28 серпня 2020 року в Парижі.

На сесіях CIGRE автори не презентують свої доповіді під час Групових дискусійних засідань. Вони мають таку можливість під час конкретних зустрічей – Стендових сесій – інформація щодо вимог до них буде доступною після вдбору доповідей.
Делегати Сесії матимуть можливість ознайомитись із доповідями заздалегідь та прийняти участь у їх обговоренні навколо набору питань, наведених у Спеціальному Звіті, який містить суть цих доповідей. Для того щоб докладніше обговорити доповіді, сесії доповіді повинні стосуватися суворо обмеженого переліку тем, які називаються “Преференційні теми” та бути обраними кожним Дослідницьким Комітетом CIGRE.

Download File Сесія CIGRE 2020 – Запрошення до подачі доповідей

 

Важливі дати:

 

Отримання анотацій в   Центральному офісі Повідомлення  про прийняття Отримання повних текстів доповідей в Центральному офісі
5 липня 2019 15 жовтня 2019 14 лютого 2020

 

Документи Тип
download document 2020 Full papers sample pages WORD
download document 2020 Full papers sample pages PDF
download document Instructions for papers at Session 2020 PDF
download document 2020 Provisional Technical programme PDF
download document 2020 Synopsis sample page WORD
download document 2020 Synopsis sample page PDF