Публікації

Офіційне джерело технічної довідкової інформації по енергосистемі

CIGRE є головним джерелом технічної довідкової інформації по енергосистемі і домом для найповнішого в світі збірника технічних публікацій та довідкової інформації. Для огляду дивіться відео нижче або читайте далі

Тисячі публікацій CIGRE внесли свій вклад в розробку рішень і кращих практик, які використовуються сьогодні в усьому світі. Довідкові ресурси CIGRE відрізняються неупередженою, суворою, реальною технічною орієнтацією і перевагою.

Основні технічні публікації CIGRE

Влючають:

Технічні брошури: Технічні брошури, що представляють собою 16 дослідницьких комітетів CIGRE та їх більше 250 робочих груп, є різноманітні публікації по всьому світу. На сьогоднішній день опубліковано понад 700 брошур, і близько 40 нових додаються щороку.

Технічні брошури охоплюють весь спектр енергосистеми і є фактично надійними, причому кожна з них проходить суворий процес експертної оцінки.

Зелені книги: «Зелені книги» – провідні довідкові видання CIGRE. Ці публікації об’єднують кілька технічних брошур в одну остаточну публікацію.

Матеріали і доповіді про заходи: Щороку завдяки заходам глобальної програми знань CIGRE створюється цілий ряд цінних матеріалів, в тому числі:

  • Паризька сесія документи і матеріали
  • Документи, підготовлені технічними робочими групами CIGRE
  • Симпозіум документи і матеріали
  • Колоквіум документи

Довідкові документи: довідкові документи, орієнтовані на спілкування, надають важливу, неупереджену технічну інформацію, щоб допомогти в обговоренні гарячих тем, обговорюваних всередині і за межами галузі.

Журнали: CIGRE також має дві регулярні періодичні публікації – ELECTRA, раз в два місяці журнал і CIGRE Science & Engineering (CSE), що публікуються три рази на рік.

Завантажити наші публікації на e-cigre.org

“Публікації CIGRE засновані на практичному досвіді і проаналізованих даних”

Коротко про

  • 14000 технічних довідкових документів і публікацій
  • 1000 завантажень щомісяця
  • 100 технічних публікацій додаються щороку

Для отримання додаткової інформації про публікації CIGRE завантажте інформаційний буклет

Завантажити