CIGRE

Підтримка компетентності в галузі електричних систем з 1921 року

Створена в 1921 році в Парижі, Франція, CIGRE – це світове співтовариство, яке має своєю метою спільний розвиток знань та обмін досвідом в сфері функціонування енергосистем.

Перегляньте відео нижче, щоб отримати додаткову інформацію.

Спільнота

У спільноті CIGRE працюють тисячі фахівців з більш ніж 90 країн світу та 1250 організацій – колективних членів, в тому числі провідні світові експерти. В її основі працюють 59 національних комітетів CIGRE, які пропонують технічні перспективи та досвід з усіх куточків світу.

CIGRE здійснює провідну у світі програму з генерації знань, яка передбачає 16 областей роботи, що охоплюють всі основні сфери енергетичної системи. У цих областях більш ніж 250 робочих груп, які розробляють та використовують практичний досвід для вирішення існуючих та майбутніх проблем, що стоять перед енергетичною системою.

Програма знань CIGRE включає широкий спектр місцевих та міжнародних заходів, підсумок роботи підводиться кожні два роки на Паризькій сесії у Франції – унікальний конгрес лідерів думок та подія номер один глобальної енергетичної системи.

За останні 100 років робота CIGRE сприяла вирішенню багатьох ключових
технічних питань сучасної енергетичної системи. Відомі публікації CIGRE, розроблені в рамках спільного використання “реального світового досвіду”, у багатьох випадках є авторитетним джерелом довідкової інформації.

Все це означає, що, коли фахівці в галузі електроенергетики шукають об’єктивні відповіді, що базуються на фактах, вони звертаються до CIGRE, видатного світового джерела в галузі електричних систем.

Ціль

Сприяти залученню та обміну знаннями між фахівцями енергетичних систем у всьому світі, щоб забезпечити стале постачання електроенергії для всіх.

Місія

Сприяти поліпшенню енергетичної системи, шляхом підвищення експертних знань людей в середині данної системи.

Бачення

Бути загальновизнаною провідною світовою спільнотою в компетентності усіх аспектах електроенергетичних систем.