Шановні колеги!

До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 922 – «Огляд тенденцій розвитку енергосистем великих міст і мегаполісу з урахуванням нової генерації, мережевих та інформаційних технологій».

Безпека та надійність енергетичних систем має вистояти перед сучасними викликами, такими як інтеграція ВДЕ, енергетичний перехід, обсяги та адекватність балансування потужності, відновлення та модернізація мереж, а також встановлення нового генеруючого та іншого обладнання для енергосистеми. Енергосистеми столичних районів і великих міст виходять на передній план трансформації енергетичного та інших секторів. Ось чому в цій технічній брошурі JWG C1/C4.36 досліджує дві основні проблеми:
• Обговорення тенденцій розвитку, на які впливає інтеграція ВДЕ, енергетичний перехід, значення споживання та навантаження, генеруюча потужність і розвиток мережі в енергосистемах MA&LC;
• Визначити найбільш часто використовувані рішення, такі як нові генеруючі, мережеві та інформаційні технології, які можуть вирішувати тенденції розвитку та поточні тенденції, а також майбутні проблеми, особливості експлуатації та розвитку енергосистем MA&LC.

Члени CIGRE мають безкоштовний доступ до технічної брошури (натиснути тут)

Вартість брошури для тих, хто не є членом CIGRE, вказана у відповідному розділі електронної бібліотеки (натиснути тут)

Якщо Ви бажаєте придбати дану брошуру, будь ласка, зверніться до українського національного комітету CIGRE.