Найкраща спільнота для обміну досвідом та навчання

РОЗПОВІДАЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ

New technical brochures WG B5.64

Шановні колеги! До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 926 – «Методи уточнення[...]

The April edition of ELECTRA is available now.

Шановні колеги! Доступний новий випуск журналу ELECTRA за квітень 2024 року. Для ознайомлення зі змістом[...]

New technical brochures WG C2.39 SC C2

Шановні колеги! До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 925 – «Навчання операторів[...]

Ласкаво просимо до ГС “СІГРЕ-УКРАЇНА”

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE (від французького Conseil International Des Grands RESEAUX Électriques) – це постійно діюча неурядова та неприбуткова міжнародна асоціація, центральний офіс якої працює в Парижі.

Основним завданням цієї громадської організації є обмін технічними знаннями та інформацією між фахівцями всіх країн у галузі генерації, передачі та споживання електроенергії.

CIGRE визнана провідною всесвітньою електроенергетичною асоціацією, що охоплює в своїй роботі технічні, економічні, організаційні проблеми в галузі електроенергетики, а також питання нормативного регулювання та охорони навколишнього середовища. (Детальну інформацію ви можете отримати на офіційному веб-сайті цієї організації www.cigre.org).

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE була створена в 1921 році і більше 100 років об’єднує інженерів і фахівців, які представляють електроенергетику та електротехніку багатьох країн світу.

ГС “СІГРЕ-УКРАЇНА” пишається тим, що є частиною глобальної спільноти CIGRE. Ми прагнемо на базі розуміння наших місцевих особливостей зробити свій внесок в глобальну співпрацю.

Ми також розвиваємо наші місцеві таланти і навички. Ми допомагаємо нашим місцевим членам організації підготуватися до майбутнього, інформувати їх про здобутки світової спільноти CIGRE.

Будь ласка, перегляньте наш сайт, щоб дізнатися більше про CIGRE. Якщо ви хочете приєднатися і брати участь в роботі CIGRE, отримувати важливу інформацію для вирішення технічних проблем електроенергетики, ми будемо раді нашій співпраці!

Наші події

Глобальна спільнота CIGRE

Глобальна спільнота CIGRE, що обмінюється знаннями та досвідом

Рушійною силою CIGRE є її глобальна спільнота. По всьому світу тисячі професіоналів на волонтерських засадах діляться своїми знаннями та досвідом задля розвитку енергетичної галузі.

Ця унікальна спільнота підтримується глобальною мережею з 61 Національного комітету (НК) CIGRE. Члени CIGRE працюють в більш ніж 90 країнах всіх континентів. Вони діляться місцевим досвідом зі своїми колегами. Національні комітети делегують  свої найкращі місцеві таланти до більш ніж 250 Робочих груп, що беруть участь у глобальній програмі знань CIGRE.

Докладніше

Програма знань

CIGRE керує провідною у світі програмою розвитку знань про енергосистеми. В основі програми лежить унікальна структура CIGRE та широкий спектр охоплених сфер.

Стратегічна відповідь на виклики

Програма знань CIGRE ґрунтується на ключових стратегічних темах, визначених експертами керівництва CIGRE за участі спільноти. Вони базуються на ключових факторах, що впливають на галузь, і оновлюються відповідно до стратегічних змін.

Докладніше

У сучасній мінливій енергетичній системі – Є одне місце, куди ви можете звернутися, щоб отримати необхідні знання

CIGRE пропонує своїм членам доступ до провідної світової спільноти та її провідної програми знань, експертів та публікацій.

Відео, які дадуть вам все, що вам потрібно знати про CIGRE

м. Київ, вул. Авіаконструктора Сікорського, 8, БЦ Флора Парк