Найкраще джерело для обміну досвідом, навчання та розвитку енергосистем

РОЗПОВІДАЮТЬ ПРОФЕСІОНАЛИ

New technical brochures WG B5.64

Шановні колеги! До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 926 – «Методи уточнення[...]

The April edition of ELECTRA is available now.

Шановні колеги! Доступний новий випуск журналу ELECTRA за квітень 2024 року. Для ознайомлення зі змістом[...]

New technical brochures WG C2.39 SC C2

Шановні колеги! До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 925 – «Навчання операторів[...]

New technical brochures JWG C1/C6.37

Шановні колеги! До Вашої уваги надаємо анотацію нової технічної брошури № 923 – «Оптимальні інвестиційні[...]

CIGRE Newsletter (Leadership Circle), March 2024

Шановні колеги! Вийшов черговий випуск інформаційного вісника CIGRE «Leadership Circle» за березень 2024 року. Зміст[...]

Ласкаво просимо до ГС “СІГРЕ-УКРАЇНА”

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE (від французького Conseil International Des Grands RESEAUX Électriques) – це постійно діюча неурядова та неприбуткова міжнародна асоціація, центральний офіс якої працює в Парижі.

Основним завданням цієї громадської організації є обмін технічними знаннями та інформацією між інженерним персоналом і технічними фахівцями всіх країн у галузі генерації і передачі електроенергії на високій напрузі.

CIGRE визнана як провідна всесвітня електроенергетична асоціація, що охоплює технічні, економічні, організаційні проблеми в галузі електроенергетики, а також питання регулювання та охорони навколишнього середовища. (Детальну інформацію ви можете отримати на офіційному веб-сайті цієї організації www.cigre.org).

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE була створена в 1921 році і майже 100 років об’єднує інженерів і фахівців, які представляють електроенергетику та електротехніку багатьох країн світу.

ГС “СІГРЕ-УКРАЇНА” пишається, що є частиною глобальної програми роботи CIGRE. Ми прагнемо зрозуміти наші місцеві умови і внести їх в технічну програму, щоб знайти рішення для наших місцевих проблем, а також внести свій внесок в більш широке співтовариство.

Ми також розвиваємо наші місцеві таланти і навички. Ми допомагаємо нашим місцевим членам підготуватися до майбутнього та інформувати їх про прийняття рішень з точки зору з усіх куточків світу CIGRE.

Будь ласка, перегляньте наш сайт, щоб дізнатися більше про CIGRE. Якщо ви хочете приєднатися і брати участь в CIGRE, отримувати ключову інформацію або вирішувати технічні проблеми, ми будемо раді нашій співпраці!

Наші події

Глобальна спільнота CIGRE

Спільна глобальна спільнота, що обмінюється знаннями та досвідом

Машинне відділення CIGRE – це її глобальна спільнота. По всьому світу тисячі професіоналів енергосистем відриваються від своєї роботи в галузі та на волонтерських засадах діляться своїми знаннями та досвідом задля спільного блага галузі.

Ця унікальна спільнота підтримується глобальною мережею з 61 організації CIGRE, які називаються Національними комітетами (НК). Ці організації на місцях мають глибоке розуміння місцевих умов у більш ніж 90 країнах. Національні комітети також номінують найкращі місцеві таланти до 250+ Робочих груп, що беруть участь у глобальній програмі знань CIGRE.

Докладніше

Програма знань

CIGRE керує провідною у світі програмою розвитку знань про енергосистеми. В основі програми лежить унікальна структура CIGRE та широкий спектр охоплених сфер.

Стратегічна відповідь на виклики

Програма знань CIGRE ґрунтується на ключових стратегічних темах, визначених експертами керівництва CIGRE за участі спільноти. Вони базуються на ключових факторах, що впливають на галузь, і оновлюються відповідно до стратегічних змін.

Докладніше

У сучасній мінливій енергетичній системі – Є одне місце, куди ви можете звернутися, щоб отримати необхідні знання

CIGRE пропонує своїм членам доступ до провідної світової спільноти та її провідної програми знань, експертів та публікацій.

Відео, які дадуть вам все, що вам потрібно знати про CIGRE

м. Київ, вул. Авіаконструктора Сікорського, 8, БЦ Флора Парк