Шановні колеги!

До Вашої уваги Нова CIGRE Green Book.

– Пропонує найсучасніші технології управління активами енергетичних систем.

– Представляє методи для досягнення задовільного процесу управління активами та досягнення реальних результатів управління активами.

– Підтримує рішення щодо інвестування активів з використанням аналізу бізнес-кейсів на основі ризиків.

У новій CIGRE Green Book описано сучасне управління активами енергетичних систем, яке стосується всіх аспектів практики управління активами. Основна увага в книзі зосереджена на документуванні практичних методів, які долають розрив між просто задовольнити процес управління активами та досягненням реальних результатів управління активами у формі більш розумних інвестиційних рішень. 

Книга сприяє співпраці та поєднанню інженерних та технічних аспектів управління активами та фінансової аналітики, необхідних для підтримки рішень щодо інвестування активів, використовуючи аналіз бізнес-кейсів на основі ризиків. 

Детальні тематичні дослідження включені, щоб проілюструвати загальні та специфічні або індивідуальні методи та продемонструвати застосування таких методів з точки зору технологій кількох дослідницьких комітетів CIGRE.

Цей практичний посібник підходить для працюючих менеджерів активів і тих, хто приймає рішення (інженерні та фінансові), які мають справу з усіма аспектами практики управління активами.

Якщо Ви бажаєте придбати дану CIGRE Green Book, будь ласка, зверніться до українського національного комітету CIGRE.