Вітаємо з Днем народження Семена Ізрайлевича Поташника!

Сьогодні, 25 травня, свій 93 день народження святкує Семен Поташнік, кандидат технічних наук в області науки і техніки, професор,  лауреат Державної премії, кавалер ордена «За заслуги» третього ступеня та інших високих відзнак, почесний доктор Національної академії наук.

Усе трудове життя Заслуженого енергетика України, нерозривно пов’язано з гідроенергетикою. Семен Ізрайлевич брав участь у спорудженні майже всіх гідроелектростанцій України, які нині входять до складу ПрАТ «Укргідроенерго». Серед них і Київські ГЕС і ГАЕС. За свою довгу професійну кар’єру, професор Семен Поташнік є автором понад 80 наукових публікацій, серед яких численні статі, доповіді, винаходи, підручники для вищих навчальних закладів.

 «Хочу зазначити, що по своїй природі українці –  талановитий народ, який гідний найкращих умов для життя. Тому я готовий і надалі працювати задля розквіту цивілізованої європейської України. Але пам’ятайте: цивілізація неможлива без збереження природи, без любові до своєї рідної землі та без енергетики!»

Засвідчуємо свою повагу та бажаємо Семену Ізрайлевичу, людині прекрасної душі і мудрості, Герою України – міцного здоров’я, родинного затишку й тепла, мирного неба, радості і всіх земних гараздів!