Актуальні питання

Один реєстраційний внесок, дві великі події

Відповідаємо на ваші запитання

У зв’язку із пандемію Covid-19 Міжнародна рада CIGRE перенесла на 2021 рік Паризьку Сесію 2020 року. Тим часом у 2020 році пройде унікальна електронна сесія. З метою інформування членів нашої спільноти надаємо відповіді на питання. У відповідях міститься інформація про те, як заходи будуть організовано та як скористатися унікальною можливістю взяти участь в обох заходах за одну ціну.

1. Загальна інформація

CIGRE використовуватиме онлайн-технології для запуску електронної сесії 2020 року. Як це буде працювати?

Електронну сесію CIGRE буде проведено за технологією Академічного вебінару, триватиме Сесія протягом дев’яти днів з понеділка 24 серпня по четвер 3 вересня 2020 року. Ця безпрецедентна подія запропонує широкий спектр енергетичних питань, що будуть обговорюватись всім світовим співтовариством CIGRE.

Електронна сесія – це обов’язкова подія для серйозного професіонала, яка дозволить делегатам набути досвід та підтримати власні знання із «експертизи енергетичних систем».

Захід відкриє в понеділок діючий президент Rob Stephen. Він повідомить нам про захоплюючий прогрес, який CIGRE продемонструвала у енергетичних системах світу. Після цього доповідь Anne Olhoff “Звіт про скорочення викидів у 2019 році”. Anne Olhoff – керівник зі стратегії, планування клімату та політик в рамках партнерства UNEP DTU. Церемонія відкриття завершиться врученням нагород CIGRE 2020. Після цього відбудуться майже два тижні презентацій, навчальних практикумів та семінарів, делегати матимуть право вибору для участі в семінарах. Заходи будуть розміщені на чотирьох паралельних каналах вебінару.

Презентація доповідей

Протягом двох тижнів CIGRE запропонує десятихвилинні авторські презентації понад 800 технічних доповідей. Ці доповіді стосуються усієї сфери роботи CIGRE та її преференційних тем доповідей на 2020 рік. Кожна доповідь була відібрана у суворому процесі CIGRE на протязі двох років роботи Технічного Комітету. Після Сесії всі документи будуть доступні делегатам для завантаження у звичайному порядку.

Для професіоналів, які прагнуть до найновіших галузевих знань, це унікальна можливість вибрати найважливіші статті та приєднатись до цих презентацій.

Семінари Дослідницьких Комітетів та навчальні матеріали

16 дослідницьких комітетів CIGRE доповнять презентації доповідей серією з 16 навчальних посібників та п’яти семінарів за той самий двотижневий період. Як і з доповідями, делегати зможуть вибрати найкращі матеріали для своїх потреб.

Спеціальні доповідачі

Спеціальні доповідачі слідкуватимуть за презентаціями в Інтернеті та, спираючись на інформацію, яку вони накопичують, модифікують та представлять свої Спеціальні доповіді для обговорення та огляду на ювілейній сесії 2021 року.

Повна інформація про програму електронної сесії буде опублікована найближчим часом. Обов’язково слідкуйте за CIGRE на LinkedIn чи twitter чи стежте за нашими веб-сайтами щодо випуску програми електронної сесії 2020 року. Це буде унікальний захід.

Коли і де з’явиться детальна програма е-сесії 2020 року?

Попередня програма буде випущена якнайшвидше, а фінальна програма – на початку червня. Вони будуть доступні на спеціальній сторінці електронної сесії на cigre.org. Комунікації через бюлетені CIGRE та соціальні канали оголосить про вихід програм.

Які дати проведення ювілейної сесії 2021 року?

Ювілейна сесія 2021 року розпочнеться у п’ятницю 20 серпня та завершиться у середу 25 серпня. Технічна виставка відбудеться з суботи, 21 серпня по середу, 25 серпня.

Яким буде формат Ювілейної Сесії CIGRE 2021 року?

Сторічна сесія буде повноцінною 48-ою сесією CIGRE, і на ній відбудуться всі звичні події, обмін знаннями, стендові сесії та виставка нашої провідної в світі галузі. Буде приділено особливу увагу святкуванню нашого сторічного ювілею та досліджено нашу історію.

Ми також заглянемо у наше друге століття і обговоримо як ми, як передова спільнота в енергетичній системі, можемо допомогти світові у відновленні від пандемії та розвити свою місію у досягненні «стійкої електроенергії для всіх».

Ми закликаємо всіх членів CIGRE минулого, сьогодення та майбутнього приєднатися до нас на цьому заході та підтримати наше некомерційне співтовариство у підвищенні кваліфікації фахівців нашої галузі шляхом співпраці, спілкування та спільного досвіду.

Якщо ви професіонал в галузі енергосистем та хочете зробити свій внесок у відновлення, приєднайтесь до CIGRE у Парижі у Франції у 2021 році та поділіться своїми знаннями та досвідом, користуючись накопиченим досвідом роботи енергосистеми з усіх куточків світу. Ми маємо намір провести сесію 2021 року в форматі «один-раз-на-сто-років» і сподіваємось побачити вас там.

Щодо сесії 2022 року – чи заплановано її проведення?

Так, сесія 2022 року проходитиме, як було заплановано. CIGRE розглядала питання перенесення Сесій на непарні роки, починаючи  з 2021 року. Однак, було багато практичних причин, чому це є недоцільним – починаючи від логістики, доступності місця проведення  та контрактів; інші заходи; і наш власний технічний дворічний цикл.

CIGRE також врахував думки своїх 60 національних комітетів, які проводять заходи в непарні роки. Перенесення сесій CIGRE на непарні роки, означало б перенесення проведення регулярних заходів по всьому світу.

Таким чином, в нашому другому столітті проведення сесій CIGRE повернеться до звичного циклу з 2022 року. Підготовка до сесії 2022 відбуватиметься за звичайним календарем CIGRE, коли наша експертна Технічна рада визначить преференційні теми у вересні 2020 року та оприлюднить їх на початку 2021 року.

Щодо симпозіумів CIGRE, запланованих на 2021 рік – як вони відбуватимуться?

Симпозіум в Словенії триватиме, як було заплановано, у перший тиждень червня 2021 року. Кіотський симпозіум може бути перенесений з жовтня 2021 р. на квітень 2022 р. – це ще не вирішено та залежить від вартості штрафу Японському національному комітету, а також наявності місця проведення.

2. Делегати та реєстрація

Я зареєструвався і сплатив уже до 2020 року. Які мої варіанти?

Якщо ви вже зареєструвались і заплатили за 2020 рік, ви можете:

 • Перенесіть вашу реєстрацію на ювілейну сесію 2021 року, а також отримати бонус за повний необмежений доступ до електронної сесії 2020 року (включаючи доступ до всіх доповідей та аудіовізуальних матеріалів).
 • Отримати відшкодування без штрафних санкцій.

Якщо я зареєструюсь на Паризьку сесію 2021 року цього року, чи можу я отримати автоматичний доступ до електронної сесії 2020 року?

 • Так, якщо ви сплачуєте за ювілейну сесію 2021 року до 15 серпня 2020 року.
 • Якщо ви сплатите після електронної сесії, але до 31 грудня 2020 року, ви не зможете приєднатися до електронної сесії, але матимете повний доступ до записаних відео та доповідей електронної сесії.

Якщо я планую взяти участь у Ювілейній сесії 2021 року, чи є сенс для відвідування електронної сесії 2020 року?

Безумовно! Електронна сесія пропонує широкий спектр вичерпних робіт, навчальних посібників та семінарів. Те, що відбудеться у 2021 році, буде доповнено в 2020 році, але не дублюватиме. Електронна сесія, безумовно, пропонує багато додаткових цінностей.

Якщо я зареєструюсь у 2020 році, скільки коштуватиме участь у двох заходах?

Загальна вартість обох заходів пропонується за раннім тарифом на рівні:

 • 967 € для членів
 • 1196 € для тих, хто не є членом
 • 190 € для супроводжуваної особи

Зверніть увагу, будь ласка, та перевірте, чи наявна на сайті вашого національного комітету реєстраційні форми.

Реєстрація на електронну сесію 2020 року, ювілейну сесію 2021 року та для обох сесій відкриється на початку червня.

Зауважте, що деякі національні комітети обробляють реєстрацію на сесію CIGRE 2021. Якщо ваш Національний комітет знаходиться у списку нижче, ви  повинні зв’язатися з ними безпосередньо:

 • Австралія
 • Бразилія
 • Індія
 • Іран
 • Японія
 • Йорданія
 • Корея
 • Косово
 • Мексика
 • Чорногорія
 • Норвегія
 • Португалія
 • Румунія
 • Росія
 • Сербія
 • Україна
 • США

То ж я отримую дві цінні події за ціною однієї?

Так

Чи можу я зареєструватися на е-сесію 2020 року та прийняти рішення про 2021 рік пізніше?

Так, Ви можете. Реєстраційний внесок електронної сесії 2020 року:

 • 100 євро для членів
 • 200 євро для тих, хто не є членом.

Кошти не підлягають поверненню, на відміну від  реєстрації на ювілейну сесію 2021 року. Зверніть увагу, що у 2021 році вартість участі у ювілейній сесії 2021 року буде вищою, ніж вказаний тариф “раннього бронювання” (“Early Bird”).

Реєстрація на е-сесію до 2020 року відкриється на початку червня.

Чи зросте сума реєстраційного внеску на Сесію 2021 року, якщо я зареєструюсь після 31 грудня 2020 року?

Так, плата збільшиться. Адміністративна рада CIGRE визначить тариф у серпні 2020 року. Зареєструватися за новою вищою, але все ще зниженою ставкою можна буде з 1 січня по 15 травня 2021 року.

Якщо я беру на себе зобов’язання по сплаті внеску зараз, які в мене гарантії щодо 2021 року?

Як завжди, у 2021 році всі скасовані реєстраційні внески повертаються після сесії з урахуванням утриманої суми в 240 €, за винятком особливих випадків (питання здоров’я чи візи). За реєстрації, сплачені в 2020 році, це утримання складає 120 євро.

Якщо з якихось причин, що не підлягають контролю CIGRE, сесія 2021 року буде скасована, повернення коштів або перенесення до 2022 року буде доступно для всіх делегатів. Будуть застосовані деякі умови.

Чи можу я зареєструватися зараз?

Реєстрація участі в електронній сесії 2021 року та Ювілейній 2020 року відкриється на початку червня. Посилання на це буде опубліковане на cigre.org, інші веб-сайти CIGRE, електронною поштою та в формі повідомлень на  LinkedIn та Twitter.

Якщо ви вже зареєструвались на Сесію 2020 року, для вас буде доступна веб-сторінка для вибору з доступних варіантів, викладених у цьому документі.

Нашими сторінками у соціальних медіа є:

Що з офіційним туристичним агентом CIGRE, я забронював поїздку через них, як мені отримати відшкодування?

Будь ласка, зв’яжіться з турагентом безпосередньо (cigre2020@mathez-viazur.com). Політику щодо скасування веде туристичний агент.

3. Виставка та спонсори електронної Сесії

Як я можу дізнатися більше про виставку «Сторічна сесія 2021 року»?

Щоб дізнатися більше, відвідайте: https://www.cigre-exhibition.com/

Пізніше в 2020 році організатори зв’яжуться із учасниками виставки з основною інформацією для бронювання.

Які можливості спонсорства існуватимуть для онлайн-електронної сесії 2020 року?

Можливості спонсорства для різних онлайн-подій будуть доступні.