e-Сесія 2020

Електронна сесія CIGRE відбуватиметься за технологією вебінару CIGRE Academy і триватиме протягом дев’яти днів з понеділка 24 серпня до четверга 3 вересня 2020 року. Ця безпрецедентна подія запропонує широке багатство енергетичних систем, що ділиться цифровим способом у всій світовій спільноті CIGRE.

Електронна сесія – це обов’язкова подія для серйозного професіонала, яка дозволяє делегатам налаштувати свій досвід, для підтримки власних потреб у енергетичних експертних знаннях.

Захід відкриє в понеділок нинішній президент Роб Стівен. Роб повідомить нам про захоплюючий прогрес, який CIGRE досягає у всій світовій енергетичній системі. Після цього доповідь Анни Олхофф “Звіт про розрив в рівнях викидів в 2019 року”. Енн – керівник стратегії; Планування клімату та політика в рамках партнерства UNEP DTU. Потім церемонія відкриття завершиться врученням нагород CIGRE 2020 Після цього відбудуться майже два тижні презентацій, консультацій та семінарів, які делегати можуть відвідувати на вибір. Вони будуть розміщені на чотирьох паралельних каналах вебінару.

Реєстрація на Електронну Сесію CIGRE 2020

Електронна сесія CIGRE 2020 та Ювілейна CIGRE 2021  реєстрація – Детальніше тут

Програма Електронної Сесії CIGRE 2020

Два тижні презентацій, навчальних посібників та практичних семінарів – Детальніше тут