Технічна виставка CIGRE

В рамках Сесії традиційно проходитиме Технічна виставка CIGRE, яка організовується на регулярній основі з 1994 року в період Сесій CIGRE і проводиться паралельно.

Основним завданням виставки є обмін науково-технічною інформацією, ознайомлення професійного співтовариства інженерів, вчених, технологів, експертів, провідних фахівців, менеджерів та інвесторів з передовими досягненнями світової науки і техніки в електроенергетиці, новітніми технологіями та засобами, інструментами, послугами, зразками обладнання, матеріалів, інноваційними рішеннями в області електричних систем високої напруги, що подаються провідними світовими виробниками.

Доповнюючи міжнародний науково-технічний форум, виставка має, в основному, комерційну спрямованість, і є рекламним майданчиком, що забезпечує ознайомлення всіх відвідувачів, включаючи делегатів CIGRE, з перспективною продукцією компаній-експонентів для можливого розвитку подальших комерційних відносин.

Більш докладно про Технічній виставці CIGRE 2020 можна дізнатися за посиланням.

У 2018 році Сесія CIGRE зібрала понад 3500 делегатів з усього світу, Технічну виставку відвідало понад 8000 експертів з 93 країн світу, на 13 680 кв. метрах виставкової площі взяли участь понад 300 експонентів з 33 країн, а загальна кількість доповідей учасників за тематиками СІГРЕ перевищило 500.

Вхід для відвідувачів Технічної виставки CIGRE безкоштовний з обов’язковою попередньою реєстрацією за посиланням.