Що таке CIGRE?

 Що таке CIGRE?Вашій увазі - презентація Міжнародної ради з великих електричних систем CIGRE  та Громадської організації "Асоціація "СІГРЕ-Україна" (2016 рік)
(натисніть на зображення першого слайду презентації)

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE (від французького Conseil International Des Grands RESEAUX Électriques) - це постійно діюча неурядова та неприбуткова міжнародна асоціація, центральний офіс якої працює в Парижі.

Основним завданням цієї громадської організації є обмін технічними знаннями та інформацією між інженерним персоналом і технічними фахівцями всіх країн у галузі генерації і передачі електроенергії на високій напрузі.

CIGRE визнана як провідна всесвітня електроенергетична асоціація, що охоплює технічні, економічні, організаційні проблеми в галузі електроенергетики, а також питання регулювання та охорони навколишнього середовища. (Детальну інформацію ви можете отримати на офіційному веб-сайті цієї організації www.cigre.org).

Міжнародна Рада з великих електричних систем CIGRE була створена в 1921 році і більше 90 років об'єднує інженерів і фахівців, які представляють електроенергетику та електротехніку багатьох країн світу.

В даний час (2016 рік) ця асоціація включає 1100  колективних та 8 000 індивідуальних членів з 90 країн світу У 58 країнах працюють Національні Комітети.


 Чисельність членів CIGRE в країнах Європы (станом на 2012 рік) 
 
               


сайт создан компанией веб студия