Структура


Вищим виконавчим органом CIGRE є Генеральна Асамблея членів CIGRE. Засідання Генеральної Асамблеї проходять один раз на два роки в період чергової Сесії. У роботі Генеральної Асамблеї можуть брати участь з правом голосу (один голос у індивідуального члена і шість - у колективного) всі члени організації. Засідання Асамблеї визначає основні напрями діяльності CIGRE, стверджує фінансовий звіт, обирає керівні органи, вносить зміни до Статуту і т.д.

На своєму засіданні Генеральна асамблея членів CIGRE визначає склад Адміністративної Ради (Administrative Council) - органу, що координує роботу CIGRE протягом наступних 2-х років, тобто до наступної Сесії.

До складу Адміністративної Ради входять представники Національних Комітетів і попередні Президенти CIGRE. У 2008 році вперше за час членства і роботи в CIGRE українських підприємств до Адміністративної ради  був обраний віце-президент Українського національного комітету CIGRE Бондаренко Ю.М. - Генеральний директор ТОВ "Науково-технічна компанія ЕНПАСЕЛЕКТРО».

Адміністративна рада в свою чергу обирає з числа своїх членів Президента і Виконавчий Комітет.

сайт создан компанией веб студия